Příprava na STK / ME + Zajištění STK / ME

Připravujeme vozidla na STK a zajišťujeme kompletní vyřízení STK a ME. V případě komplexního zajištění necháte všechen stres na nás a my Vám předáme vozidlo s platnou STK a ME.

 

Připravíme a zajistíme STK/ME Vašemu vozidlu.

Vaše vozidlo prohlédneme a přebereme na sebe plnou odpovědnost za projití technické kontroly. Po úvodní diagnostice závad vyrozumíme zákazníka o potřebných opravách a možných termínech. Na základě dohody provedeme potřebné úkony a vozidlo odvezeme na STK/ME.

Velkou výhodou kompletní služby je velmi rychlé proběhnutí technické kontroly. Zákazník má vždy omezené časové možnosti. Naopak my zvládneme STK/ME v jakýkoliv čas. Také díky našim úzkým vztahům s STK a ME dokážeme společný termín sladit snadněji.

 

Připravíme Vaše vozidlo na STK/ME

Vaše vozidlo proklepneme před termínem konání STK/ME Vašeho vozidla. Důkladně projdeme celé vozidlo bod po bodu jako technik na STK. V rámci kontroly je prováděna i diagnostika vozidla, kterou vyloučí případný problém s emisní zkouškou. V případě zaznamenaných závad by měření emisí nebylo úspěšné.

Zpravidla je taková prohlídka hotová zhruba za hodinu čistého času. Veškeré nalezené problémy ihned komunikujeme se zákazníkem a domlouváme se na postupu odstranění vady.